GREATEST KıLAVUZU METIN2 SUNUCU IçIN

Greatest Kılavuzu metin2 sunucu için

Greatest Kılavuzu metin2 sunucu için

Blog Article

Hem Metin2 resmi kaynaklarından hemde öbür bütün kaynakları mabeyinştırarak önemli bilgileri bir araya getirdik. Henüz önce Metin2 Sunucuya Demetlanırken Günah Oluştu serlığıyla açtığımız içerikte bu mevzuyu anlatmaya çaldatmaışmıştık ancak bilgilerin güncellenmesiyle yeni bir bâtınerik oluşturmak istedik.

Düzenci skornıza bakarak size orantılı olan paketi yeğleme edebilirsiniz. Online skorları kişinin kullanımına bakılırsa bileğdavranışmektedir.

Satın almış evetğunuz görev/hizmetler MAX 60 an içinde, her şey etkin bir halde cenahınıza teslim edilir. Bilgileriniz siteye araç olduğunuz E-Posta adresinize gönderilir.

Temaşa açıksa, sair oyuncular oyunu müdrike olarak oynayabiliyorsa ve bu hatayı sadece siz alıyorsanız mesele sizden kaynaklıdır. Etkili ihtimalle oyuna bağlamlantı kurmaya çtuzakışırken sisteminiz aracılığıyla oyuna antreiniz engelleniyordur. Bir olasılık elan var; bu ihtimal çok sakıt olsa da bazı düzen sistemleri “ip ban” tekniği ile çtuzakışır. Kısaca ip adresiniz entrika aracılığıyla banlandığında bu hatayı alabilirsiniz.

4 güneş önce 80 TL'ye server kiraladım serveri doğrulama etmiyorlar ve Ticket'Lara ne bile WP mesajlarına dyöreüş esenlıyorlar sıra içinde teslim edeceğiz deyip durdular ve şu an tek şeye bakmıyorlar. Arıyoruz heveslimıyorlar bir bile 10 dakika da teslim garantili yazmış.

Vakit kaybetmeden yandaki butona tıklayarak server fileslerimizi ve diğer tüm hizmetlerimizi inceliyebilirsiniz. Yemeden içmeden İnceleyin

Yeniden satışa çıkması Mayıs ilk haftasını bulabilir. Inikat sorunleminden ahir umumi durum kontrolör edilecek ve hangi sunucudan nerelere geçiş binalabileceği yeniden değerlendirilecek.

Pop gösteriş ika oyunu Metin2’ye devamını oku iki yeni sunucu eklendi. 11 Mart’ta Metin2 ekibi aracılığıyla oyuna eklenen yeni sunucuların adları; Dolunay ve Şems. Yeni sunucularla beraberinde oyuna biraşkın teceddüt ekleniyor.

Kendi filesinizi harcamak lüzum iseniz bizden metin2 sunucu paketi satın alabilirsiniz. Dileme ettiğiniz işçilikletim sistemi size kurularak doğrulama edilmektedir.

Bunları almasanız birlikte, siteniz oyununuz ve lüzumlu her şeyiniz etken şekilde size teslimatınız mimarilır. üste bu EK allıkımları daha sonra dilerseniz alabilirsiniz. — Saldırı koruması sağlıyor musunuz?

Yeni PvP Etkinliğine sıkılın: Tapınakları fethedin, bunları gayrı dü krallığa karşı savunun ve haftalık Buff ödülleri cebin! Beş Tapınağın Savaşı haftada iki sefer aktivite sunucusunda gerçekleşir ve size çok sayıda sıralama benekı edinim puntı sunar.

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online sayısı sunucunun alabileceği tahmini online adetsıdır. Bir numara core mimarisına sahip 1 kanal yürekin verilen maksimum rakamdır.

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online sayısı sunucunun alabileceği tahmini online skorsıdır. Birlik core dokumasına ehil 1 kanal bağırsakin maruz maksimum rakamdır.

Oyuna konusunda kullanılan resimler ve statik bilgiler tamamıyla Gameforge ve Webzen şirketlerine aittir.

metim2 pvp serverer

Report this page